7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor

Sevgiden Gelen Hizmet Çankaya Veteriner Kliniği

Evimizde beslediğimiz minik dostlarımıza hepimiz evlat gözüyle bakmaktayız. Hatta yeri geldiğinde onları evlatlarımız yerine koymakta ve kendimizi ‘’anne, baba’’ olarak isimlendirmekteyiz. Bizlerin bakımına ihtiyaç duyan tüm hayvanların Çankaya Veteriner Kliniği olarak yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Evlatlarınızı emin ellere teslim ettiğinizden bir şüpheniz olmasın, bizde onlara sizler nasıl yaklaşıyorsanız bu şekilde yaklaşmaktayız. Küçük dostlarımızın sağlığına öncelik bilmekte ve onlar için gördüğümüz en iyi tedavi yöntemlerini onlara uygulamaktayız. Bu tedavi yöntemlerinde tüm ekibimi ile birlikte dostlarımızın ruhsal durumlarını, refahlarını düşünerek kafes ve klinik streslerini minimum düzeye indirmekteyiz.

İşimizi İyi Yapmamızın Nedeni Sevgiden Gelmektedir

Minik dostlarımızı her veteriner hekime emanet etmek istemezsiniz. Bu nedenle bizler işimizde aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde sevilen bir veteriner kliniği olmaktan dolayı çok sevinç duymaktayız. Çankaya Veteriner Kliniği olarak işimizi yalnızca iş olarak yapmıyoruz. Bu alanda işini yalnızca iş olarak yapan veteriner hekimlerden ayrılan yönümüz ise, merhamet. Evet, bu işte başarının ve mutluluğun asıl sırrı merhamettir. İşimizi kaliteli ve sağlıklı koşullar altında yapıyorsak bunun nedeni hayvanlara karşı duyduğumuz sevgiden ötürüdür. Oldukça uzun zamandır bu alanda hizmet vermekte olup tüm tecrübe ve deneyimlerimiz ile yanınızda bulunuyoruz.

Çankaya Veteriner Kliniği Hizmetlerimiz

Dostlarımızın her türlü rahatsızlıklarında hızlı bir şekilde teşhisi koyarak en uygun yöntemler ile onları Çankaya Veteriner Kliniği bünyemizde tedavi etmekteyiz. Bu noktada acil veteriner kliniğimiz acil durumlarınızda oldukça iyi bir şekilde dostlarımıza zamanında ve hızlı bir şekilde müdahale edebileceklerdir. Aynı zamanda klinik bünyemizde birden fazla cerrahi müdahale türü ve ameliyathane mevcut durumdadır. Minik dostlarımızın bakımlarını da kliniğimiz bünyesinde yaptırabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.