7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor

Ankara Veteriner olarak Dorukgiller Ekibi iki ana kural üzerine kurulmuştur; hayvan sağlığı ve hayvan refahı. 2016 yılından beri Ankara Çankaya’da “bembeyaz bir klinik hayal edin” düşüncesi ile çalışmaktayız. Veteriner Hekim Sevgi DORUK ve çalışma arkadaşları 7/24 acil veteriner hizmet verebilmek için büyük biz özveri ile çalışmaktadır.

Unutulmamalıdır ki veteriner olmak sadece hayvanları sağlığına kavuşturmak değildir. Biz bu yolda küçük dostlarımız ve sizler için huzurlu bir aile ortamı oluşturmayı hedefledik. İster evinizden isterseniz kliniğimize gelerek aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Ankara Veteriner Kliniği, Dorukgiller ailesi olarak bilmenizi isteriz ki biz size değil küçük dostumuza hizmet ediyoruz.

Tüm bunların yanında sahipsiz yaşayan dostlarımız da bizimdir, bu dünyanındır. Bizim en kıymetli varlığımız doğamızın bir parçasıdır onlar. Bu sebeple biz de onlara yardımcı olmak isteyenlere ciddi oranlarda fiyat indirimleri yapmaktayız. Unutmayın sokak hayvanı yoktur! Sahipsiz hayvan vardır. Sahipsiz hayvanlar hepimizindir ve herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmelidir. Sevmek zorunda değilsin, ama eziyet edemezsin!

Aşıda, mamada görüşmek dileğiyle, mutlu ve sağlıklı günler..
EKİBİMİZ :) 

Veteriner Hekim Sevgi Doruk Demirci

Sevgi Doruk Demirci
VETERİNER HEKİM

Veteriner Hekim Doruk Demirci

Doruk Demirci
YÖNETİCİ

 

PATRON

Paspas
PATRON ilk göz ağrımız :)

BAATTİN

Baattin
KLİNİK SÜPÜRGESİ

SAMURAY

Samuray
PREMSES

Yakup

Yakup
IPHONE YAKUP  :)

Çolak

Çolak
TRIPOD GÜZELLİĞİMİZ :)

Hamsterlarımız

Kenan & Kemal
EN MİNİKLERİMİZ