7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor

Çankaya Veteriner

Dorukgiller Veteriner Kliniği olarak Ankara'nın ve Çankaya'nın en merkezi mahallesi Harbiye'de yer almaktayız. Evimizdeki dostlarımız için en yakın veteriner, 7/24 veteriner gibi arayışlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. 

Çankaya Veteriner Kliğine Nasıl Ulaşırım 

Çankaya'dan kliniğimize gelmek için Çetin Emeç Bulvarı istikametinde Hakim Evi binasına kadar yol almalısınız. Veteriner kliniğimiz Dikmen'de Hakim Evi binasının hemen arkasında Tavuskuşu sokakta yer almaktadır. Haritalarda Dorukgiller Veteriner Kliniği yazarak harita bilgilerimize ulaşabilir, yol tarifi alabilirsiniz.

Veteriner Kliniği ihtiyaçlarınızda 7/24 tüm kadromuz ile karşınızdayız. Acil Veteriner gereken tüm araç çarpması, zehirlenme, şok vb durumlarda kliniğimiz telefonu 0(312)4813080 den arayabilir bilgi alabilirsiniz.

 

Kapasitesi yüksek klinik gereksinimlerinizde ufacık bir kesintiye dahi mahal verilmeyerek, hizmetlerde kesintisizliğin sizlere sunulduğu bir klinik arıyorsanız hizmetlerimize bakabilirsiniz. Güler yüzlü veterinerler eşliğinde sunulan hizmetlerimiz hijyenden kesinlikle ödün verilmeyecek muayenehanelerde minik ve sevimli dostlarınız için sağlık yuvası durumundadır. Sadece tedavi gerektiren durumlarda değil sıradan bakımları için de başvurabileceğiniz hizmetlerimiz için adresimiz, yol tarifimiz ve irtibat numaralarımız ile ulaşım konusunda tüm bilgilerimizi sizlerle paylaşmaktayız.
 

Çankaya Veteriner Hizmetleri

Çankaya veteriner hizmetlerimizde sevimli dostlarınızın gerek duyacakları cerrahi operasyonlara yer vermekteyiz. Bu operasyonlar içerisinde sevimli dostlarınızda söz konusu olabilecek kırıklar, kısırlaştırmalar ve röntgen çekimleri gibi uygulamalar yer almaktadır. Cerrahi operasyonlar dışında acil hizmetlerimize de yer vermekte sevimli dostlarınız için hayati önem taşıyabilecek ufacık bir zaman kaybına dahi fırsat vermemekteyiz. Ayrıca aşılamalarını yaptığımız sevimli dostlarınızın parazit konusundaki problemlerine de çözüm sunmaktayız. Uygulamalarımızın her birinde geçerli olan teşhislerde pratik davranmakta aynı pratikliği tedavilerimizde de ön planda tutmaktayız. Sevimli dostlarınızın sağlıklarına kavuşmalarında önemli bir nitelik taşırken sizlerin aile ortamlarına da huzur katabilmekteyiz.
 

Çankaya Nöbetçi Veteriner

Biliyoruz ki sevimli dostlarınızın mutlu olması sizlerin de yüzünü güldürecektir. Sevimli dostlarınızın mutluluğu ise sağlıklı olmalarından geçecektir. Bu ölçüde ise hizmetlerimiz boy gösterecek sevimli dostlarınızın her zaman yanında olacaktır.