7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor

Çankaya Veteriner Klinikleri ve Kaliteli Uygulamalar

Evcil hayvanların mutlaka kaliteli bir şekilde veteriner hizmeti alması gerekmektedir. Çünkü periyodik olarak bakımlarının yapılması gereken evcil hayvanlar aynı zamanda bir takım rahatsızlıklar da yaşayabilmektedir. Bu noktada Çankaya veteriner klinikleri arasında bulunmakta olan kurumumuz en modern hizmetlerle evcil hayvanlarınıza bütün sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Böylece hiçbir şekilde sorun yaşamadan çok kısa bir sürede hemen evcil hayvanınıza gereken müdahale yapılacaktır.

Çankaya Veteriner Klinikleri ve Sunulan Hizmetler

Çankaya veteriner klinikleri arasında yer almakta olan kurumumuza müracaat edildiğinde birçok farklı uygulamadan faydalanabilmektedir. Bunlar arasında özellikle 7/24 hizmet verdiğimiz acil veteriner uygulamaları son derece beğenilmektedir. Böylece çeşitli şekillerde yaralanmış olan evcil hayvanlarınıza günün her saati hemen müdahale edilebilmektedir. Ayrıca bu müdahalelerin arasında cerrahi operasyonların yapılabileceği çok kaliteli bir ameliyathanemiz de bulunmaktadır. Bununla yetinmeyen kurumumuz dâhiliye hastalıkları noktasında teşhis ve tedavi uygulamaları da geliştirmektedir.

Çankaya Veteriner Klinikleri ve Koruyucu Hekimlik Çözümleri

Evcil hayvanların mutlaka hassas bir şekilde bakımının gerçekleştirilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Gerek beslenme düzeni gerek temizlik uygulamaları gerekse de tedavilerinin sadece kurumumuz tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir. Böylece Çankaya veteriner klinikleri uygulamaları arasında yer alan koruyucu hekimlik çözümlerimiz ile beraber evcil hayvanlarınız daha hastalanmadan önce müdahale edilerek birçok hastalığın tedbiri alınmaktadır. Aşılama çalışmalarına ek olarak doğum ve jinekoloji uygulamaları da kurumumuz bünyesinde bulunmaktadır. Bu sayede hamile olan hayvanlarınızın periyodik takibi yapılmakta doğum esnasında son derece hijyenik bir ortamda deneyimli ekiplerimiz tarafından müdahale gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kurumumuz bünyesinde pet Kuaför ve pet otel hizmetleri de bulunmaktadır. Böylece evcil hayvanınız ile ilgili olan bütün taleplerinizde kurumumuz yeterli olmakta Çankaya’da sunmuş olduğu kaliteli hizmetle takdir toplamaktadır.