7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor

Çankaya Acil Veteriner Kliniği

Şehir hayatı içerisinde pet hayvanlarının bakımı pek de kolay olmamaktadır. Ancak kaliteli hizmet veren veteriner klinikleri bu alandaki boşluğu doldurarak her türlü evcil hayvanın bakımında hayvan severlerin yanında bulunmaktadır. Çankaya veteriner kliniği de oldukça uzun zamandır bu alanda hizmet vererek Çankaya’daki hayvan severlere yardımcı olmaktadır.

Çankaya Acil Veteriner Kliniği Hizmetleri

Hayvanların her türlü hastalıklarında hızlı teşhis ve tedavi yöntemleri uygulayan Çankaya veteriner kliniği göz dolduran hizmetlerle öne çıkan bir kurumdur. Kurum bünyesinde acil veteriner hizmeti de bulunmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren kurum hayvanların başına gelebilecek her türlü kazalarda acil müdahalede de bulunabilmektedir. Ayrıca klinik bünyesinde her türlü cerrahi müdahalenin yapılabileceği ameliyathanede mevcuttur. Bunun yanı sıra hayvanların bakımı konusunda da bütün teknik destek ve bilgide isteyen kişileri sunulabilmektedir.

Çankaya Acil Veteriner Uygulamaları

Çankaya veteriner kliniği tüm uygulamalarında oldukça uygun fiyatlarla müşterilere hizmet veriyor. Aşılamadan tedaviye kadar hizmetlerin kaliteli bir şekilde sunulduğu konumunda irtibata geçmek için www.dorukgiller.com  adresine girilebilir.