7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor

Küçük Dostlarımız İçin Veteriner Kliniği

Evlerimizden ve her anımızda bize yoldaşlık etmekte olan küçük dostlarımız için en önemli noktalardan bir tanesi veteriner hizmetidir. Bazı kişiler onları süs olarak görse bile beslediğimiz hayvanlar birer can taşımakta ve onlarında özel bakım ve tedaviye ihtiyacı olmaktadır. Bu özel bakım ve tedavi Ankara nöbetçi veteriner kliniği içerisinde verilmektedir. Onların dillerinden anlayabilecek ve sorunlarına çare bulacak uzman kadro ile hizmet verilmekte ve işlemler yapılmaktadır.

 

Veteriner Kliniği Hizmetleri

Ankara nöbetçi veteriner kliniği faaliyetlerinin en temelinde hayvan sağlığı ve refahı amacı bulunmaktadır. Bu temel amaç doğrultusundan pek çok farklı hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında koruyucu hekimlik hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet ile aşılar, bakımlar ve kontroller yapılarak hastalık yaşanmasının önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Cerrahi operasyon hizmetleri ilaç ve benzeri şekillerde çözümlenemeyecek rahatsızlıklar için tedavi uygulanmasını ifade etmektedir. Doğum ve jinekoloji hizmetleri ise yavrulama süreçleri ile kısırlaştırma süreçleri takip edilmektedir. Bunlara ek olarak pet otel hizmetleri ve kuaför seçenekleri de bulunmaktadır. Pet otel hizmetinde evde baktığınız hayvanlarınız için geçici olarak konaklama sağlanmaktadır. Kuaför hizmetleri içerisinde tüyler ve patiler dâhil bakımlar girmektedir.

 

Yedi Gün Yirmi Dört Saat Kesintisiz Hizmet

Veteriner hizmetlerinde en önemli konulardan bir tanesi olarak kesintisiz hizmet sunulması görülmektedir. Ankara nöbetçi veteriner kliniği ile kesintisiz hizmet sunulmakta ve ihtiyacınız olduğu her anda sizlere hizmet verilmektedir. Yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak sunulmakta olan bu hizmetlerden istediğiniz an yararlanabilirsiniz. Gece saatlerinde ortaya çıkan rahatsızlıklar ve benzeri acil durumlar için sürekli olarak veteriner hekimler ile hizmetler sunulmaktadır. Küçük dostlarınızın rahatı ve sağlığı için bu hizmetler kesintisiz olarak sunulmaktadır. Ankara veteriner kliniği sürekli olarak hayvanlarınız için bir telefon kadar yakındır.