7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor

Ankara İçin Acil Veteriner Kliniği

Veteriner hizmetleri evlerinde evcil hayvan besleyen kişiler için oldukça önemlidir. Ayrıca sokak hayvanlarının başına gelen kaza ve diğer sağlık sorunlarında da veteriner hizmetlerinden yararlanmak gerekmektedir. Bu konuda hizmet sunan kliniğimiz Ankara için 7/24 hizmet sunmakta ve acil durumlarda istenilen adrese ulaşabilmektedir. Tüm Ankara şehri için geçerli olan hizmetlerimizde evcil hayvanlarınızın yaşadığı sağlık sorunlarında kolay şekilde acil veteriner kliniği olarak bize talepte bulunabilirsiniz. Talebiniz üzerine gerekli ekipmanlar ve konusunda uzman olan veterinerimiz belirtilen adrese intikal edeceklerdir.

Ankara’da 7/24 Ulaşılacak Veteriner Kliniği

Evcil hayvan besleyen kişiler bu dostlarının yaşadığı sağlık sorunları için her zaman veterinere gidilmesini ve acil şekilde bunun yapılmasını sağlayamamaktadır. Bu konuda etkili bir hizmet sunan kliniğimiz acil veteriner kliniğiolarak 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunabilmektedir. Bunun dışında evcil hayvanlarınız ve tüm diğer hayvanlar için gerekli olan müdahaleler ve tıbbi işlemlerin yapılması da sağlanmaktadır. Konusunda uzman olan ve deneyimli olan veterinerlerimiz ve ekibimiz ile tüm gerekli sağlık işlemleri, operasyonlar ve çeşitli tedavi teknikleri kliniğimizde uygulanmaktadır.

Acil Durumlar İçin 7/24 Hizmet Veren Veteriner

Oldukça gelişmiş tıbbi donanımların bulunduğu kliniğimiz tüm operasyonların yapılmasını sağlayabilmektedir. Hayvanların sağlık sorunları ile alakalı tüm tedaviler kliniğimizde uygulanabilmektedir. Röntgen ve ultrason gibi cihazlarımız oldukça gelişmiş ve acil veteriner kliniği için özel olarak geliştirilmiş cihazlardır. Hayvanların gerekli tedavi işlemlerinin sorunsuz şekilde yapmak ve sağlığına tekrar kavuşturmak yapılan uygulamalarımız ile mümkün olmaktadır. Kliniğimiz başarılı şekilde gerekli tüm tedavi işlemlerini yapmanın yanından evcil hayvanlar için bakım ve temizlik gibi işlemlerinde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca gerekli olan birçok malzemenin temin edilmesi ve mama ihtiyaçlarının giderilmesi için ürünlerde kliniğimizde bulunmaktadır.