7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor

7 Gün 24 Saat Acil Veteriner Hizmeti

Ankara ilinde yaşayan ve evcil hayvan yetiştiren kişiler küçük dostlarının karşılaştığı araba kazası, düşme, yaralanma, ateşli hastalık ve ishal gibi acil durumlarda haftanın 7 günü 24 saat boyunca başvurabilecekleri acil veteriner hizmetlerine başvurabilirler. Dorukgiller Veteriner Kliniği Ankara’nın merkezinde tüm hayvan dostlarınız için sağlık hizmeti sunmaktadır.

Acil Veteriner Hizmetleri Kapsamı

Ankara ilinde acil veteriner hizmetlerine ihtiyaç duyan hayvan sahipleri hızlı bir şekilde Ankara Dorukgiller Veteriner Kliniğine başvurarak geniş kapsamlı bir hizmet alabilirler. Verilen hizmetler arasında cerrahi operasyon, ateş düşürme, doğum ve aşı hizmetleri gibi birçok alan bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler hızlı bir şekilde verilerek çözüm oluşturulur.

Acil Veteriner Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Gereken durumlarda acil veteriner hizmeti alınmak istendiğinde telefon hattı üzerinden ulaşılarak iletişime geçilebilir. Ankara’nın merkez ilçelerinden Çankaya’da bulunan klinik ulaşım noktasında rahat bir konuma sahiptir. Ayrıca verilen hizmetlere ve iletişim bilgilerine geniş bir şekilde ulaşabilmek için kliniği web sitesi dorukgiller.com adresi ziyaret edilebilir.