7 GÜN
24 SAAT
Bize Ulaşın
İletişime Geç Online Soru Sor
SORU:

Dişi kedimi kısırlaştırmak istiyorum fakat operasyon sonrası yanında olmamız gerekir mi? Kısırlaştırma sonrası ağrısı olur mu?

CEVAP:

Şükran hanım sizin sıpa dua etsin böyle onu düşünen sahipleri var :) Dişi kedilerin operasyon bölgeleri anatomik yapı geriği karın boşluğundadır. Bu sebeple operasyon sonrası kas ve deri dokusunda dikiş hattında ağrı yaşaması muhtemeldir. Tabii bu kısırlaştırma operasyonu sonrasında her daim sizin yanında durmanızı gerektirmez. Ek olarak sizden ricamız operasyon sonrası 3 gün boyunca yaş mama ile beslemeniz oluyor, sindirimi daha kolay gerçekleştirmesi operasyon bölgelerine baskı uygulayıp rahatsız etmemesi için.

Bizim operasyonlarımızda estetik dikiş teknikleri kullanıldığı için yakalık ya da bandaj uygulaması yapmıyoruz. Bu sayede ufaklığı ertesi gün taburcu ettiğimizde hayatına kaldığı yerden devam edebiliriyorlar. ;)

İstediğiniz zaman klinik telefonumuz ile iletişime geçerek kısırlaştırma operasyonu randevunuzu alabilirsiniz.

 

Buradaki cevapların tedavi ya da teşhis amacı yoktur. Eğer acil bir durum söz konusu ise veterineriniz ile görülebilir ya da kliniğimizi arayabilirsiniz.